Ви тут: Кафедри / Транспортних технологій
Русский
English
Deutsch
Français
Wednesday, 18-09-2019

Шановні абітурієнти та випускники профільних технікумів або коледжів!

Запрошуємо Вас до вступу на факультет транспортних систем на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра спеціальності 275 "Транспортні технології" освітньої програми "Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільному)" на бюджетну та на контракту форму навчання у 2019 році.

Умови прийому 2019

Всеукраїнська науково-методична інтернет-конференція

Шановні колеги! 9-10 квітня 2018 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбудеться Всеукраїнська науково-методична інтернет-конференція «Підвищення якості освітньої діяльності у вищих навчальних закладах за рахунок інтерактивних форм навчання» з проблем вищої освіти. Обговорення доповідей здійснюватиметься дистанційним способом на сайті кафедри Транспортних технологій ХНАДУ. Запрошуємо прийняти активну участь.
Умови проведення конференції (на безоплатній основі) надані в інформаційному листі.
Інформаційний лист

З повагою, Секретаріат конференції.


День кафедри

День кафедри «Транспортні технології» на тему: Застосування інтерактивних методів навчання при підготовці фахівців за спеціальністю «Транспортні технології» відбудеться 1 листопада о 15-10 в ауд. 177 (конф.зала ФПІГ)

Програма Дня кафедри:

  1. «Досвід використання інтерактивних технологій навчання»- доповідач доц. Калініченко О.П.
  2. «Використання інноваційних підходів при викладанні курсу «Організація навантажувально-розвантажувальних робіт» –доповідач доц. Северин О.О.
  3. «Застосування інтерактивних форм навчання студентів на прикладі дисципліни «Стратегії розвитку транспорту»– доповідач доц. Вдовиченко В.О.
  4. «Думка студента: проблемні аспекти питання інтерактивності навчання студентів» - доповідач ст. гр. Т-51 Іванушко А.Є.
ФАЙЛОВИЙ АРХІВ ХНАДУ

Після авторизації на сайті  Ви маєте можливість переглянути і безкоштовно завантажити навчальні матеріали кафедр (конспекти лекцій, методичні вказівки, тестові завдання, довідкова література та багато іншого).


НАВЧАЛЬНИЙ САЙТ ХНАДУ

Дистанційне навчання

ПЛАН ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ


кафедри транспортних технологій

на 2017 – 2018 навчальний рік

Вас вітає кафедра транспортних технологій!


Однією з провідних випускових кафедр ХНАДУ є кафедра «Транспортних технологій», яка являє собою поєднання досвіду, молодості і сучасного погляду на розв’язання проблем, пов’язаних з організацією різноманітних технологічних процесів перевезень вантажів і пасажирів. Вона випускає фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і «магістр» напряму «Транспортні технології».

Заняття проводять висококваліфіковані педагоги, які мають великий досвід виробничої і наукової праці. Серед них 1 доктор технічних наук, професор, 8 кандидатів наук, доцентів, із них 1 докторант та 2 молодих викладачів – асистентів. Щороку склад кафедри поповнюється молодими фахівцями, які з відзнакою закінчили магістратуру за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті».